خدمات ما 2017-07-23T17:10:58+00:00

خدمات ما

حمل و نقل موتوری (پیک)

شرکت مرسان با استخدام نیروهای تحصیل کرده و صرف هزینه و زمان بسیار در زمینه آموزش آنان و رعایت اصول ایمنی و تجهیز متورسیکلت سواران در صدد است نوع متفاوتی از خدمات را در این زمینه ارائه نماید. برخورد مناسب، ظاهری آراسته، سرعت عمل بالا، هزینه متعارف از اصول ماست.

• ارسال مرسولات پستی

خانواده ها، شرکت های دولتی و خصوصی از متقاضیان این نوع سرویس می باشند. مرسولات در کمتر از 24 ساعت به مقصد تعیین شده می رسد. هزینه در نظر گرفته شده برای این سرویس در ازای بسته های تا 1 کیلوگرم معادل 5000 تومان و بسته های 1 تا 5 کیلوگرم معادل 10000 تومان می باشد.

• خرید اقلام و مایحتاج روزانه برای مشتریان 

در صورت نیاز به خرید کالا از نقاط مختلف شهر اصفهان امکان استفاده از این سرویس مهیا می باشد. برای استفاده از این سرویس می بایستی سفارش خود را حداقل قبل از ساعت 16 اطلاع دهید و شرکت موظف است تا ساعت 18 خرید را درب منزل یا محل کار شما تحویل دهد. هزینه در نظر گرفته شده برای هر سفارش 7000 تومان می باشد.

• سرویس فوری

این سرویس در واقع پوشش دهنده تمام سرویس های فوق الذکر می باشد. این سرویس محدوده زمانی ندارد و در صورتی که نیاز فوری به هر یک از سرویس ها وجود داشته باشد امکان استفاده از سرویس مهیا است. هزینه در نظر گرفته شده برای این خدمت ویژه 30% به قیمت سرویس مورد نظر اضافه می گردد.

• ارائه خدمات به رستوران ها و کترینگ 

این سرویس امکان در اختیار قرار دادن نیروی مجرب با تجهیزات و متور سیکلت برای توزیع غذای در دو نوبت ظهر و شب رستوران ها و کترینگ ها را دارد. هزینه در نظر گرفته شده برای این نوع سرویس ساعتی 10/000 تومان می باشد.

حمل و نقل ماشینی

شرکت مرسان با استفاده از رانندگان متبهر و تحصیل کرده و آموزش دیده با ماشین آلات سالم و به روز در حوزه های زیر به مشتریان خود خدمات می دهد. برخورد مناسب، ظاهری آراسته، سرعت عمل بالا، هزینه متعارف از اصول ماست.

سرویس ایاب و ذهاب (مدارس، ارگانهای دولتی و خصوصی)

این شرکت توانایی ارائه خدمات در خصوص جا به جایی کارکنان ارگان ها دولتی و شرکت های خصوصی و دانش آموزان مدارس را به مشتریان خود دارد.

• حمل و نقل اسباب و اثاثیه

از امکانات این سرویس حصول اطمینان از ایمنی اسباب و اثاثیه، استفاده از تیم آموزش دیده در زمینه های پکیجینگ و حمل تا مقصد و همچنین بیمه خسارت وسایل می باشد.

• تاکسی اینترنتی

 این سرویس امکان استفاده آنلاین از خدمات تاکسی را برای مشتریان ایجاد می کند

حمل و نقل سنگین

این شرکت با اخذ مجوزهای مربوطه از شهرداری کلیه خدمات مربوط به خاک برداری و احداث بنا را در سطح شهر اصفهان با استفاده از تجهیزات ترابری به نحو احسنت انجام می دهد.
•  خاکبرداری
•  حمل مصالح